Dziękuję wszystkim za czas przeznaczony na napisanie opinii, i jeżeli też chciałbyś/chciałabyś coś dodać od siebie pisz śmiało na stronie na facebooku.

”Polecam kadzidła, nawet dla wrażliwców. Nie mogę korzystać z kadzideł w których jest choćby odrobina czegoś syntetycznego, bo mnie duszą, a przy tych mogę siedzieć w dowolnej ilości”

Neuro.Joginka, Nauczycielka Hatha i Raja Jogi

,,Subtelne i utulajace, robione z miłością. Z całą energią Cypriana, który wnosi cierpliwość i obecność''

- Anna Kosoń, Właścicielka Studia PRo - Przestrzeń Rozwoju

Mam kadzidła od Cypriana i słowo, którym mogę objąć ich moc na potrzeby recenzji, to słowo WYJĄTKOWE. Choć mam wrażenie, że i ten przymiotnik nie do końca opisuje ich unikalność. To, co wychodzi spod dłoni Cypriana to kadzidła dla docierające głębiej - nie tylko pięknie pachnące, ale kojące duszę.

Brałam udział także w jesiennych warsztatach z tworzenia kadzideł i jeśli odbędą się ponownie, wrócę na nie z przyjemnością. Proces produkcji kadzideł był podróżą do wnętrza, poszukiwaniem swojego głosu, szeptu serca.

- Aleksandra Denkowicz, wokalistka zespołu ,,Drzewo''

Perełka, zwłaszcza w dobie konsumpcyjnego podejścia do produktów związanych z ezoteryką. Cyprian tworzy każde kadzidełko w ceremonialny sposób, w pełnym tego słowa znaczeniu - z intencją, przy ogniu, z uważnością na pracę z samym sobą, jako opiekunem przestrzeni Pierwotnego Zmysłu.

- Karolina Gawlik, reporterka, podróżniczka, założycielka strony Mantra Ziemia

Teraz jestem z wdzięcznością za to przypomnienie (...), że pozwoliłam na to poruszenie'' (o paleniu tych kadzideł) ,,Kiedy zapalasz kadzidło, pamiętaj o jego wielkiej mocy, czasem przypomni Ci zapach babcinego domu a czasem obraz, zapisany głęboko w Twojej duszy. Zapraszaj zapach świadomie i z miłością a może stać się dla Ciebie towarzyszem przygody, podróży i głebokiej transformacji, na którą długo czekałaś/eś.

- Joanna Rati SayMa - psycholog, psychoterapeutka w nurcie Core Energetics

Uwielbiam te zapachy! Cała ziemia zamknięta w skondensowanej formule. Czuć pasje i miłość włożoną w tworzenie. Polecam gorąco

- Katarzyna Marszałek, właścicielka kawiarni Efemeria

Magia połączenia natury i serca, które ją kocha. Cyprian sam chodzi po lasach, łąkach i bagnach zbierając składniki na kadzidła. Potem ceremonialnie powołuje je do życia. Kadzidła pachną delikatnie, ale są mocne energetycznie, oczyszczają i uziemiają.

- Ula Bliss Mazela - podróżniczka, fotografka, masażystka PeLoHa