Nazywam się Cyprian, mam 20 lat. Jestem bratem, synem, przyjacielem, rzemieślnikiem. Rozwijam pracownie rękodzielniczą w Krakowie. Po Polsce podróżuję, zbierając inspiracje ku tworzeniu nowych kadzideł. Dodatkowo zajmuję się prowadzeniem aktywnych form medytacji i warsztatów rękodzielniczych.

Naturę kochałem od dziecka, a moją pasję mogłem spełniać u dziadków w ogrodzie. To tam uprawiałem pierwsze rośliny i byłem blisko Ziemi. Od taty oraz naszych wspólnych leśnych spacerów nauczyłem się powołania do przygody -  podążania za tym co nieznane. Zaś mama pokazała mi ogromną wrażliwość na świat, zwierzęta i otaczającą naturę. Przyjaciele zaś uczą i prowadzą, jak w tym szalonym świecie zawsze wracać do odnajdywania własnej ścieżki.

W czasie dorastania, który bywał momentami dla mnie trudny, lasy, łąki, stawy i dzicz pozwalały mi odetchnąć, inspirować do zmiany, poznawać, że jest świat, jakiego jeszcze nie znam. Teraz ten świat odkrywam.

To co kiedyś niepozornie każdego dnia podnosiło mnie na duchu - pasja do natury - zaczęła prowadzić mnie przez życie. Pierwotny Zmysł to moja przestrzeń odzyskiwania sprawczości, mocy. Pomost do kontaktu z światem, lekkością, zdrowiem i celebracją.