Warsztaty rękodzielnicze

Mistyczny świat kadzideł to nie tylko proporcje, techniki czy zapachy - to również głęboki czas o poznawaniu siebie, odzyskania ponownego zaufania do swoich zmysłów.

W trakcie spotkania przechodzimy przez kilka etapów pozwalających na poznanie podstawowych metod pracy z stresem, pomagających połączyć się ze sobą na głębszym poziomie. Doświadczysz jak powstają kadzidła z natury oraz w jaki sposób można je utworzyć, zaczynając od zbiorów składników, a kończąc na filarach na jakich buduje się proporcje palącego się i aromatycznego kadzidła stożkowego.

Równocześnie warsztat nie skupia się wyłącznie na przekazywaniu technicznej wiedzy. To podróż na odetchnięcie, nabranie kontaktu i zaufania do swoich zmysłów, metoda aktywnej uważności. Spotkanie i prawdziwy, napełniający czas.

NARODZINY KADZIDŁA - ALCHEMIA ŻYWIOŁÓW

KRAKÓW, RODZINNE OGRODY - PRZESTRZEŃ DZIKICH ODKRYWCÓW, ZAKRZÓWEK

JESIEŃ 2024 KRAKÓW

LINK DO WYDARZENIA: https://fb.me/e/3EjgpAIO9

Prowadzący Cyprian Rama Szewczak - Jestem certyfikowanym facylitatorem medytacji aktywnych OSHO® uczącym się u Nisargana, Norberta Kuleszy i Moniki Szeligi. Na codzień zajmuję się tworzeniem rzemieślniczych leśnych kadzideł oraz rękodzieła i prowadzę własną działalność o nazwie ,,Pierwotny Zmysł’’. W ciągu ostatnich lat postawiłem pierwsze kroki w indywidualnej pracy na ścieżce tantry oraz projektowania permakulturowego (u Joanny Bojczewskiej i Bena Lazara). Uwielbiam tańczyć na parkiecie 5rytmów, gotować oraz muzykować. Fascynuje mnie praca w zgodzie ze swoim wewnętrznym głosem i holistyczna równowaga w życiu, również zgłębiam ścieżki ziołolecznictwa. W 2023 współprowadziłem Studio Żywioły w Krakowie.

Kontakt

+48 531 522 003

pierwotnyzmysl@gmail.com