Polityka zwrotów

Masz prawo do anulowania zamówienia w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Termin anulowania zamówienia wynosi 14 dni od dnia otrzymania towaru lub od dnia, w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia, która nie jest przewoźnikiem, obejmie dostarczony produkt w posiadanie.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od zamówienia, muszą Państwo poinformować mnie o swojej decyzji w drodze jasnego oświadczenia. Proszę o informację e-mail na adres: pierwotnyzmysl@gmail.com

Zwrot pieniędzy wysyłam nie później niż w ciągu 14 dni od chwili w którym otrzymam zwrócony towar w związku z tym zwrotem nie poniosą Państwo żadnych opłat związanych z formą płatności.

Warunki zwrotów:

Aby towar kwalifikował się do zwrotu, upewnij się, że:

  • Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 14 dni

  • Towar jest w oryginalnym opakowaniu

  • Towar jest w stanie nienaruszonym

    Następujące towary nie mogą zostać zwrócone:

  • Dostawa towarów wykonanych według specyfikacji lub wyraźnie spersonalizowanych.

  • Dostawa towarów, które ze względu na swój charakter nie nadają się do zwrotu, na przykład towarów, które szybko się psują lub których data ważności upłynęła.

  • Dostawa towarów, które nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych i zostały otwarte po dostarczeniu.

  • Dostawa towarów, które po dostarczeniu, zgodnie ze swoim charakterem, są nierozłącznie połączone z innymi przedmiotami.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu dowolnego towaru, który nie spełnia powyższych warunków zwrotu, według naszego wyłącznego uznania.

Zwracanie towaru:

Jesteś odpowiedzialny za koszty i ryzyko zwrotu towarów do nas. Towar należy odesłać na adres, podany w odpowiedzi mailowej, proszę o napisanie z informacją:

pierwotnyzmysl@gmail.com

Nie ponoszę odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione w przesyłce zwrotnej. Dlatego zalecam ubezpieczoną i możliwą do śledzenia usługę pocztową. Nie jestem w stanie dokonać zwrotu pieniędzy bez faktycznego otrzymania towaru lub dowodu otrzymania przesyłki zwrotnej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące polityki zwrotów i refundacji, proszę o kontakt pod adresem e-mail: pierwotnyzmysl@gmail.com