Oferta kadzidła Pierwotny Zmysł

Zapachy, które opowiadają historię

To co najważniejsze - naturalne i bezpieczne

Kadzidła Pierwotny Zmysł to przede wszystkim naturalny i bezpieczny wybór, co to konkretnie oznacza? Do produkcji nie używam jakichkolwiek olejków czy perfum (zarówno syntetycznych jak i eterycznych) ani chemii (DPG, azotanu potasu) ponieważ w trakcie palenia te środki są toksyczne. Z tego powodu nie spotkasz się z objawami duszności, alergii czy łzawienia, które występują u osób wrażliwych na zapachy syntetyczne.

Moc z natury, fundament kadzideł

Kadzidła nie bez powodu używane były w każdej części świata zarówno w leczeniu, jak i w obrzędach. To moc rośliny objawiająca się w domenie ognia. Pozwala ona oczyścić przestrzeń oraz zmienić energię między sesjami - na przykład terapeutycznymi lub masażu. Dbając o wyjątkową jakość i surowy skład regularne palenie kadzideł w komfortowych warunkach pomaga w stworzeniu bezpiecznej przestrzeni emocjonalnej.

Praca rękodzielnika - unikalny produkt, wsparcie lokalnych twórców

Wszystkie kadzidła tworzone są ręcznie, lokalnie w domowej manufakturze w Polsce. Dostępne jest jedynie kilka szczegółowo dobranych receptur, które starannie powstawały miesiącami, a proces ich tworzenia obejmuje zbiory składników w naturze, pozyskanie węgla z ceremonialnych ognisk w lasach, moździerzowanie żywic, otoczenie pracy śpiewem i uważnością, mielenie, poszukiwanie i zamawianie wyselekcjonowanych drewien, żywic i ziół ze zrównoważonych źródeł, dobór czystej wody oraz lepienie z spokojnym umysłem.

Najwyższej jakości składniki, skuteczna aromaterapia, ekologia

Ze względu na to, że w skład moich kadzideł wchodzą w pełni surowe, wysokiej jakości składniki (drewna, zioła, kwiaty, żywice, przyprawy) nadają się one do użytku aromaterapeutycznego. Dokumentuje się coraz bardziej wpływ zdrowotny kadzideł naturalnych zarówno na sferę fizyczną (aktywacja kanałów jonowych w mózgu, regulowanie gospodarki hormonalnej, oczyszczenie powietrza na poziomie mikrobiologicznym) oraz emocjonalną (wsparcie w wychodzeniu z depresji, łagodzenie stanów lękowych i chronicznego stresu, pomoc w koncentracji).

Na przestrzeni ostatnich trzech lat pracy wokół kadzideł Pierwotny Zmysł zgromadziło się sporo osób profesjonalnie pracujących w obszarach psychoterapii, tantry, sztuki masażu, medytacji oraz muzyki, korzystających regularnie z moich kadzideł podczas pracy i odpoczynku. Jest również pełno ludzi, którzy korzystają z tych kadzideł jako formy aromaterapii na codzień i cenią ją jako sposób regulacji emocji, uspokojenia oraz relaksu.

Rodzaje ofert:

Abonamentowa

Do sklepów

Barterowa

Przygotowane zestawy kadzideł na okres trzy, pięcio lub ośmiomiesięczny. Idealne gdy chcesz włączyć aromaterapie do swojej pracy z klientami, okadzać regularnie swoją przestrzeń lub wesprzeć się zapachem natury w ważnych etapach życiowych.

Prowadzisz przestrzeń rozwojową, którą ludzie regularnie odwiedzają lub organizujesz warsztaty da dużych grup osób, gdzie kadzidła mogłyby być dostępne na sprzedaż? Idealne jeżeli potrzebujesz kadzideł, które mogą pięknie wesprzeć twoje miejsce.

Masz sklep rękodzielniczy, ezoteryczny, z naturalnymi produktami i zależy ci na produktach jakościowych, unikalnych i wytwarzanych z szczególną starannością, które faktycznie pomagają klientom, a nie im szkodzą. Zapraszam do kontaktu.